San Zeno di Montagna

Lokalita se nachází vysoko v kopcích mezi městy Brenzone a Gardou. K jezeru je to méně jak deset kilometrů, cesta je ale plná serpentin a krásných výhledů. Samotné Sen Zeno je úžasná vesnice, se skvělým přístupem do okolních hor, je zde také druhá (méně známá) lanovka na nejvyšší horu oblasti – Monte Baldo (od 2014 není v provozu do odvolání). Kraj samotný je jakoby neposkvrněný turismem, v mimosezonu obzvlášť se zde cítíte jak na typické italské dědině. Přitom je zde poměrně dobrá kapacita hotelů, můžete se zde najíst v nejedné špičkové restauraci. 

 
San Zeno se může pochlubit svými perfektními  výhledy na jezero, sice je to po klikaté silnici 10kilometrů, jezero se nachází ale strmě dolů – objednejte si hotel s balkonem a výhledem na jezero – třeba jen na pár nocí, nebudete litovat!
 
S lokalitou San Zeno a okolím hojně pracujeme na zkrácené pobyty nebo s klienty, kteří jedou okolo, chtějí strávit krátký čas u Gardy, případně zajet s dětmi do Gardalandu (cca 20km). Velmi vhodná je zejména na kolo a to jak horské, tak i silniční. V neposlední řadě zde vše stojí o něco méně jak přímo u jezera.
 
 
 
TIP CK: taverna KUS na konci SAN ZENO je elegantní restaurace s nečekaně kvalitní kuchyní. Pokud chcete gastronomický zážitek, zastavte se zde. Po cestě na lanovku Prada můžete ale navštívit malou tavernu po cestě, restaurace skoro nevlastní ceník, místní babička zde vaří ale takové těstoviny či grilovanou polentu con Fungi že na to jen tak nezapomenete – zážitek!

 

Ubytování v SAN ZENO:

Fotogalerie: San Zeno di Montagna

1 | 2 >>
/album/fotogalerie-san-zeno-di-montagna/san-zeno-di-montagna-garda-01-jpg/
/album/fotogalerie-san-zeno-di-montagna/san-zeno-di-montagna-garda-02-jpg/
/album/fotogalerie-san-zeno-di-montagna/san-zeno-di-montagna-garda-03-jpg/
/album/fotogalerie-san-zeno-di-montagna/san-zeno-di-montagna-garda-04-jpg/
/album/fotogalerie-san-zeno-di-montagna/san-zeno-di-montagna-garda-05-jpg/
1 | 2 >>

Vyhledávání

(C) 2009-2018