AKCE PLNÁ PŘEDPLATBA

11.11.2019 00:00

Dovolená Lago di Garda 2020 nejvýhodněji! 

Každoročně očekávanou a oblíbenou akci spouštíme vždy během října, na omezený počet ubytování, omezený počet osob. Funguje na zcela jednoduchém principu – zaplaťte si dovolenou celou již teď, výměnou za nejlepší možnou cenu 

V této akci garantujeme nejnižší cenu - tedy takovou, která se po celou sezonu 2020 již nebude opakovat. Níže je seznam ubytování zapojených do akce

  cena od / do  max.možná sleva

tato akce skončila 15.12.2019

   

Podmínky akce

  • Trvání akce: akce trvá do 30.11.2019 (s prodloužením dle zájmu a vyprodání kapacit), ubytovací kapacity budou v tomto období přibývat, zároveň ale upozorňujeme, že akce je omezená kapacitně, nikoli časově (každý hotel má na danou akci určitý počet míst, po jejich vyprodání se cena zvýší, daný hotel tedy může v této akci kdykoli skončit)
  • případné STORNO - pokud by se cokoli stalo, Vy jste se rozhodli pro jinou destinaci,  z nějakých důvodů nemohli dovolenou absolvovat či prostě nevíte co se bude dít v létě - z této akce "lze odejít" za výhodných storno podmínek - až do 50 dní do odjezdu na dovolenou lze vystornovat se storno poplatkem  500,-Kč/osoba nebo 500,-Kč za každých 10.000,-Kč ceny zájezdu (výhodnější varianta v případě apartmánu). Zbytek zaplacených peněz (tedy většina) se vrací.
  • Všeobecně se vyplatí kupovat dříve - např.velké, oblíbené rodinné hotely jako Royal nebo Casimiro Village mají skvělou cenu do konce března, poté jsou již dražší a v květnu jsou již většinou vyprodány na celou letní sezonu.
Zpět

Vyhledávání

(C) 2009-2018