Koronavirus 2020

27.04.2020 17:47

Vážení klienti,

od 3.6. je možné vycestovat do Itálie (hranice do Itálie jsou otevřené, není třeba žádný test). Hotely otevírají, za specifických podmínek (hlídají se rozestupy, počet osob v restauraci, lehátkách, bazénu, v hotelech většinou není bufet, wellness atp.) Tyto podmínky se budou (doufáme) rozvolňovat a například pobyt v dalších letních měsících již nebude tak striktní jak nyní v červnu. Spousta hotelů a restaurací ale neotevře. Všechny naše hotely zatím zůstávájí beze změn, lze tedy vycestovat, Rakouskem lze aktuálně bez problemu projet. 

STORNO - pobyty lze stornovat, do 30 dnů do odjezdu bez stornopoplatku. Částka se vrací formou kreditu ve výši zaplacené zálohy. Kredit je platný až do konce roku 2021 (pokryje tak i v případě zájmu sezonu 2022). Nabídka pobytů na které bude možné kredit uplatnit se bude rozrůstat o více lokalit v rámci Itálie, stejně tak pravděpodobně přibude nabídka českých wellness pobytů a aktivních pobytů na horách. Nechceme vás omezovat pouze jednou oblastí v Itálii.

Možnost vycestovat - ANO, máte vlastně jedinečnou možnost zažít Gardu nepřecpanou turisty, což je zážitek, který se již nemusí opakovat. Pokud byste chtěli jet na Gardu - kontaktujte nás, najdeme pro vás nejlepší možnou nabídku + sledujte LASTMINUTE + aktuální doporučení a restrikce ZDE

Nové objednávky léto - pokud se rozhodnete vycestovat, stačí vám záloha 1000,-Kč (fixně, na jednu smlouvu) pobyt doplatíte až dva týdny před odjezdem!

Věřte nám, že jsme maximálně snížili náklady za jediným účelem – připravit pro vás novou nabídku, rozšířit o nové lokality a nabídnout vám v roce 2021 tu nejlepší možnou dovolenou.

Během léta spustíme nový web a další specializovaný, zaměřený na golfové pobyty na Gardě.

Makáme na tom, společně to zvládneme!

GARDA TRAVEL s.r.o.

 

Zpět

Vyhledávání

(C) 2009-2018