Sezona 2015 končí, nová začíná

14.10.2015 16:00
 
Letní sezona na Lago di Garda je pomalu za námi, jaká byla? 
 

Byla teplá! Předchozí dva roky byly plné nestabilního počasí. Minulý rok v srpnu kupříkladu hodně pršelo, rok předtím přišlo léto (i k nám) hodně pozdě. To odradilo všeobecně některé turisty, kteří si řekli, že pojedou třeba o rok později. Ten rok přišel, sezona 2015 byla historicky nejvíce vyprodaná, jakou pamatujeme a tímto se i omlouváme všem, kterým jsme nedokázali nic nabídnout, zejména na lastminute. Někdy začátkem srpna již bylo vše až do září vyprodáno a hledalo se a hledalo kde je co volného. Nebylo to vždy podle představ, ale potvrdilo se to, že na Lago di Garda na LASTMINUTE nečekejteŽádné totiž nejsou. Kdo koupí ve first minute, vítězí.
 
Během následujících pár dní vydáme časově omezený firstminute na několik velmi oblíbených hotelů na Lago di Garda, se slevami 20-30% oproti cenám poté, které uvidíte během sezony. Sledujte nás zde či na FB. Vyplatí se to!
 
Aktuálně tvoříme nabídku na rok 2016. U některých hotelů máme podmínky a ceny hotové, na některé hotely se čeká... třeba až do vánoc. Sledujte web či Facebook!
 
Zpět

Vyhledávání

(C) 2009-2018