Garda na podzim - sportovci vítáni!

20.08.2009 17:38

Garda s končícím létem je vhodná na kola, horolezetví, surf atp.. Zde jsme pro Vás připravili nabídku ubytování, která jsou svou polohou vhodná pro bike, ale svou polohou vlastně pro všechny sporty...
Jako příklad jsme vybrali týdenní termín 19/09 – 26/09. Uvedené ceny platí pro tento termín, týden před se mohou nepatrně lišit. Tak jako tak, najdeme pro Vás to nejlepší a poradíme se vším.

Na bike je vhodné hledat ubytování na levé straně jezera (Tignale apod), ideální je ARCO (5km od severního cípu – je zde mnoho tras, běží se zde Marathon, je to centrum všech sportů). Milovníci downhillu si mohou vyjet 1700 metrů lanovkou na Monte Baldo a dát si jeden z nejlepších sjezdů ve svém životě…
 

Residence Villa Italia  -  Arco

V Arcu, obklopená středomořskou vegetací se nachází elegantní vila z konce 19.století, která byla zrekonstruována na residenci o několika apartmánů. Ty jsou vybaveny moderním nábytkem, rozlohou o 45m2 (tipologie BILO) se spaním pro 4 osoby. Přičtěme k tomu vnitřní bazén, nedaleké tenisové kurty – super základna pro podnikání výletů do hor ať pěšky či na kole.
 

cena za apartmán pro 4 osoby

10.990,-Kč/týden

Závěrečný úklid, povlečení, ručníky v ceně!!!

 

Hotel Olivo*** – Arco

více info naleznete po kliknutí SEM

 

cena na osobu/týden se snídaní

5.990,-/týden

příplatek za polopenzi 220,-Kč/osoba/den

 

Residence La Rotonda – Tignale

Residence se nachází na západní straně jezera, je zde mnoho tras pro MTB. V nabídce apartmán pro 6 osob, s vlastní kuchyňkou, 2mi ložnicemi, koupelna… Apartmány mají balkon a výhled na jezero!
Residence se ale nenachází u jezera! Tignale je městečko v kopcích!
 

cena za apartmán pro 6 osob

9.990,-Kč/týden

Závěrečný úklid, v ceně!!!
povlečení, ručníky fakult. - na dotaz

 

Zpět

Vyhledávání

(C) 2009-2018