Vážení,

pokud se zajímáte o jezero Garda, sháníte infomace jak zde strávit čas, zjistit co se zde koná za akce či chcete sehnat ubytování za nejlepší cenu – JSTE ZDE SPRÁVNĚ.

 Již od roku 2009 se zabýváme jen jednou lokalitou a to na nejvyšší možné úrovni. Poradíme s čímkoliv!

SLEVY  

Slevy za včasný nákup a další promo akce najdete u jednotlivých nabídek ubytování, dosahující až 20%


Plošné slevy v případě že hotel nemá lepší PROMO AKCE:

3% při zaplacení 50% ceny zájezdu do 28.02.2020
3% senioři (65+) , novomanželé, ZTP
3% sleva na další zájezd zakoupený v roce 2019
2% sleva pro klienty, jež s námi jež cestovali* slevy se sčítají do maximální výše 10%, jsou uplatnitelné pouze při objednávání zájezdu. Slevy neplatí pro zkrácené pobyty pod 5nocí a zpětně je nelze dožadovat.

POUKÁZKY, BENEFITY a SLEVY

Akceptujeme platbu poukazkámi SODEXO (Holiday, Flexi, Travel a Dárkový Pass...)

 

 

Jsme partnery benefitního programu BENEFIT PLUS

 

Akceptujeme poukázky EDEN RED (Ticket Holiday, Multi, Dárkový)

 

 

-10% pro držitele SPHERE CARD

-15% pro držitele SPHERE VIP CARD 

(sleva SPHERE se počítá ze základní ceny-platí při objednávce napřímo v kanceláři CK, nedá se kombinovat s jinými slevami, platí pro standardní, katalogové ceny)

 

 

Akceptujeme  poukázky společnosti Cheque Déjeuner (dovolená, Unišek+, Cadhoc)

Proč využít našich služeb?    

 Pouze kvalitní ubytování

  • každý rok vybíráme z velké nabídky ubytovacích kapacit. Naší prioritou není být nejlevnější, ale nabídnout za danou cenu určitou kvalitu. Ano, mohli jsme mít v nabídce ještě levnější hotely, ale na základě vlastních zkušeností, reakcí klientů a hodnocení na internetu volíme ty osvědčené. Pokud má hotel více druhů pokojů, nenabízíme ty nejlevnější abychom zaujmuli cenou.
  • u hotelu nezáleží jen na výčtu služeb a kvalitě pokoje. Můžete najít pěkný hotel, ale dovolenou Vám pak může pokazit vícero věcí - hotel s kuchyní přizpůsobenou některým národům (většinou němci - řízky, hranolky), hotely v částečné rekonstrukci (půlka dobrá/půlka špatná), hotely se špatným servisem atp... U nás takové hotely nenajdete a pokud, na veškerá nepříjemná skrytá negativa upozorníme! Může to být klišé, ale spokojený klient je pro nás prioritou.

Garance nejnižší ceny

  • pokud najdete stejný hotel, stejný druh pokoje v daném termínu levněji - upozorněte nás. Cenu Vám zkusíme nabídnout stejnou či levnější (pokud budete chtít),  rádi budeme informováni o situaci na trhu.
  • na Gardě povětšinou neplatí rovnice - zabookuju si hotel napřímo = ušetřím a koupím levněji než přes cestovku.

Nejlepší servis na místě

  • v případě že budete na místě cokoli potřebovat, umíme pomoci! Na místě máme české instruktory, jež vás mohou provést všemi možnými sportovními aktivitami. Jsme prakticky pořád na telefonu, hlavně v den Vašeho příjezdu a odjezdu. Pokud by se cokoli nečekaného stalo, umíme pomoci!

STORNO PODMÍNKY

  • pokud se náhodou stane, že nebudete moci odjet na zakoupenou dovolenou, nezoufejte! Nejsme kancelář, která bez mrknutí oka pošle 100% storno, ale snažíme se najít řešení. V nabídce máme ubytování, jež je možné vystronovat do 8mi dnů do odjezdu, případně vždy začínáme rozhovor s hotelem, snažíme se najít náhradníka atp.
  • Pro všechny případy doporučujeme pojištění proti storno - u nás si můžete týdenní dovolenou pojistit již za 290,-Kč

 

Nejlepší informovanost

cokoliv potřebujete vědět o jezeře a možnostech trávení volného času – zeptejte se nás! Co nebudeme vědět obratem zjistíme. A nemusíte být zrovna naši zákazníci. Jsme tu pro všechny!

Jsme profesionálové

klišé nakonec, leč je tomu tak. Známe každý kout tohoto jezera, prakticky každý hotel. Za poslední roky jsme zde udělali něco svatebních obřadů, sportovních soustředění, tématických skupin a teambuildingů.

Reference GARDA TRAVEL

Od roku 2009 jsme zorganizovali mnoho svatebních obřadů na Lago di Garda, ale i teambuilding či kongresovou turistiku pro mnoho firem či státní správu. 
Cestují s námi například:

Účast na veletrzích 

Každoročně nás můžete navštívit na různých veletrzích, v posledních letech jste nás mohli zastihnout na veletrhu HOLIDAY WORLD v Praze či výstavě "DOVOLENÁ a REGION" v Ostravě. 

SKUPINKA do ITÁLIE?

Máme zkušenosti vyjednat Vaší skupince tu nejlepší cenu, ty nejlepší podmínky, ten nejlepší servis, delegáty a sportovní průvodce v češtině.

Cílíme na zájmová sdružení - zejména sport a sportovní kluby všeho ražení - většina sportů najde na jezeře a okolí maximální uplatnění! Garda je mezinárodním pojmem přinejmenším v horolezectví (volné lezení), windsurfu, známá je i mezi bikery...

Incentiva? Teambuilding? Proč ne? Na toto je jezero Garda zcela ideální. Po 700km cesty přijedete do místa, kde si každý najde to svoje. Koupání, italské jídlo, sportovní vyžití  (kola, lezení, turistika, inline........), relax&wellness, památky, nákupy nejen v outletech - co chtít víc?

Ozvěte se nám

Vyhledávání

(C) 2009-2018