Postup rezervace

0. vyberete si ubytování – líbí se vám něco z nabídky z webových stránek (využijte nezávazný rezervační formulář, vždy zcela dole pod každým ubytováním) nebo si necháte něco doporučit to vhodné pro vás, vždy jde objednávka elektronicky:

1. Samotná rezervace – po odsouhlasení termínu a ceny Vám zašleme emailem předvyplněnou smlouvu o zprostředkování ubytování (formát EXCEL nebo PDF)

2. Do smlouvy vyplníte požadované údaje * 1x A4 formulář 

3. Smlouvu zašlete zpět k nám. Ideálně na email –podepsanou a naskenovanou (případně fax, či ofocenou, Česká pošta jako poslední varianta)

4. Platební podmínky – záloha je standardně 50% na potvrzení ubytování, doplácí se pak měsíc před odjezdem** Platbu je třeba provést na libovolný účet CK (FIO, ČSOB, KB) pod přiděleným variabilním symbolem (vše je napsáno na smlouvě)

5. Po přijetí platby vám automaticky přijde emailem potvrzení platby, faktura na doplatek a potvrzená cestovní smlouva (orazítkovaná a podepsaná)

6. Doplatek - měsíc před odjezdem doplatíte zbývající část (pokud zapomenete, my se připomeneme)

7. Pokyny k odjezdu – zasíláme v rozmezí 7-14 dní před samotným odjezdem (7 dní je stanoveno zákonem). Obsahují voucher na ubytování, všeobecné info na cestu (poplatky, popis cesty, podmínky ubytováníatp), italsko-český slovníček nejpoužívanějších frází a případně další (info k pojištění, kartičky pojištěnce)…

Příplatkové pokyny KOMFORT spolu s knižním průvodcem a mapou zasíláme pokyny poštou 14dní před odjezdem. Služba stojí +350,-Kč včetně zmíněné knihy a mapy.

8. Cestujete a užíváte dovolenou. Kdyby se cokoli přihodilo, prakticky nonstop funguje již zmíněná asistenční  linka na které můžete řešit jakékoli možné problémy (zpoždění na cestě, tlumočení požadavků na recepci, rady co dělat na místě atp.)

 

*údaje které potřebujeme na smlouvu - (nezbytně potřebujeme pouze jeden kontaktní telefon/email a jména cestujících, v případě dětí jejich věk).

Smlouvu není třeba nezbytně vyplňovat, stačí zaslat jména cestujících emailem + platbu na potvrzení pobytu. My vám poté zašleme smlouvu neboli “potvrzení o ubytování“ zpět.

**nemáte v daný moment celých 50% na potvrzení ubytování? Vždy je možné jinak dohodou, tedy menší záloha/větší doplatek. Standardních 50:50 je nastaveno hlavně proto, aby vás pak měsíc před odjezdem větší doplatek nezaskočil.

Vyhledávání

(C) 2009-2018