Cenový příklad

Zde Vám přinášíme jeden praktický příklad našeho klienta, jež měl svatbu (dohromady 20 osob) v měsíci červnu.

Den # 1:  Příjezd na Lago di Garda, ubytování ve vybraném hotelu. Tito svatebčané vybrali hotel CAPRI, jež je sice „jen 3*superior“, nicméně s přehledem svými službami může konkurovat dražším a luxusnějším hotelům. Capri je totiž hotel rodinný, má skvělou atmosféru, dobře vaří, je zde bazén, malý wellness a v neposlední řadě zde mají krásné svatební apartmá, s centrální kulatou bílou postelí a výhledem na jezero.

Den # 2: Dopoledne setkání se svatebním koordinátorem, návštěva městského úřadu pro podepsání nezbytné dokumentace. Malá zkouška se svatebčany, návštěva hradu, doladění všech detailů (házení rýže, transfery a jejich místa/časy). Odpoledne případná zkouška make-upu, účesu, schůzka s fotografem.
    Večer je možné zařídit uvítací večeři pro hosty a rodinu v jedné z malebných tratorií v Malcesine.

Den # 3: SVATBA!
Obřad se koná v 14:00, presto nikdo nelení a již od rána běží vše na plné obrátky. Květina pro nevěstu a korsáž pro ženicha je donesena na hotel. V 13:30 odjezd svatebním autíčkem TUK TUK z hotelu na místo konání – na hrad Malcesine

14:00 -14:30 – obřad s živou hudbou na terase hradu.

14:30-15:30 Focení svatebčanů a hostů na hradě a jeho okolí. Mezitím co se vytvářejí romantické fotografie a v okolních malebných úzkých uličkách, hosté se v klidu procházejí kolem nebo si dopřávají odpočinek na venkovním posezení (tento prostor je možné pronajmout exklusivně a pozvat sem ještě živou hudbu)

15:30-16:30 – Přípitek a italské občerstvení v klidném malém přístavu s výhledem na jezero. Tento přípitek velmi doporučujeme, neboť je příjemnou pauzou v nabitém program a také dobrou příležitostí ochutnat místní delikatesy. V nabídce jsou pizzy a drobnější finger-foody, ovoce, sýry, sekt. Svatební dort byl nezvykle objednán nikoli na hostinu, ale zároveň k tomuto občerstvení. Zde také dochází k jediné české tradici – a to rozbíjení talíře a následný úklid. Italští číšníci toto sice toto nechápou (proč se musí rozbíjet a proč hlavní hvězdy večera to ještě k tomu musí uklízet), nicméně této tradice se zhostili opravdu divadelně a na výbornou.

16:30-17:30 – Projížďka motorovou lodí – exklusivně pro svatebčany a hosty, během které je možnost obdivovat krásu jezera Garda a města Malcesine trochu z jiného pohledu. Během hodinové projížďky se stihne bouchnout pár láhví sektu.

17:30-23:30 Návrat zpět do přístavu, odsud pěšky do restaurace. Hosté vybrali restauraci, jež jako jediná v Malcesine je oceněná michelinskou hvězdou. V menu o 4 chodech byla hlavním chodem ryba, v ceně byla i láhev vína na osobu + voda. Restaurace se nachází  pět minut pěšky skrz centrum města – v tento čas je centrum přeplněno turisty, pro které je svatební procesí nečekanou podívano, mnohdy tedy přicházejí nečekaní gratulanti různých národností, případně velký potlesk a ovace na náměstí.
    (hostinu umíme zařídit na veškeré požadavky klientů – od milé romantické večeře pro dva v malé restauraci s výhledem na jezero až po velkou hostinu s bujarou italskou hudbou, tanci a ohňostrojem).

Den# 4:  Už jste svoji! Máte volný čas, který díky neomezeným možnostem jezera můžete proměnit ve svoji nezapomenutelnou dovolenou.
Dopřejte si odpočinek v lázních s masážemi, půjčte si na den krásný historický kabriolet, jeďte se podívat na místní vinice ochutnat místní vína, sýry a salámy. Pokud máte rádi výšky a panoramatické výhledy není nic lepšího než si dát piknik na Monte Baldo, kam vyjedete lanovkou. A co víc – nechte si poradit od nás.


Podrobnější rozpočet této konkrétní svatby - 20 osob

Balíček    (dokumenty, obřad, překlad, náš servis, hudba) 74 900 Kč
Fotograf – 2hodiny foto + tisk                                              15 000 Kč
Občerstvení po svatbě pro 20 osob                                    8 000 Kč
Dort 20 osob                                                                           2 900 Kč
Loď 20 osob – jedna hodina, sekt                                 14 000 Kč
Hostina 4chody (hl.chod ryba) včetně vína pro 20os.    46 000 Kč
Cena svatby celkem                                                       160 800 Kč


Cena této konkrétní svatby nezahrnuje ubytování hostů -  v tomto případě se toto řešilo zvlášť – někdo přijel na celou dovolenou, někteří přijeli na svatbu bez přenocování. Ubytování je třeba řešit s předstihem (v sezoně to platí dvojnásob). Na Lago di Garda takřka neexistují lastminute, obzvlášť v Malcesine, jež patří mezi TOP lokalitu na jezeře. S včasnou rezervací se dá ušetřit,  ještě více se ušetří, pokud je ubytování rezervováno skupinově.

*ceny krom základního balíčku jsou orientační a liší se dle sezony a počtu osob.

Vyhledávání

(C) 2009-2017